SDE

Владика Ярослав освятив розпис храму в с. Верхнячка, Сколівського р-ну

12 жовтня 2008
Друк E-mail
Преосвященнійший Владика Ярослав (Приріз), Єпскоп-Помічник Самбірсько-Дрогобицької Єпархії, освятив розпис Благовіщенського храму у с.Верхнячка на Сколівщині. Оновлений розпис храму здійснено в дусі сучасного українського іконопису, котрий опирається на багатовікову традицію. Автором проекту нового розпису храму став старший викладач кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв, Левко Скоп. Розпис храму здійснили студенти ЛНАМ: диякон Михайло Олійник (голова єпархіальної комісії у справах мистецтва та архітектури), с. Філомена Гобрій (ЧСВВ), с. Дам’яна Іванець (СНДМ), Тарас Кузів, Тетяна Скоромна, Любомир Тимків та Тетяна Думан.

У своєму пастирському слові владика Ярослав склав подяку настоятелю та парохіянам храму за те, що дбають не тільки за красу збудованого храму, але й також турбуються про нерукотворні храми власних душ. Адже у цей день велика кількість вірних приступили до святих тайн сповіді та Причастя.

Єпископу співслужили священики Тухольківського деканату. Адміністратор місцевої парафії, о. Олег Губик, подякував владиці, присутнім священикам та мирянам за участь у богослужінні.

Теми: Ярослав (Приріз), Тухольківський деканат

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори