SDE

Святкування 100-ліття храму у с. Довгомостиська, Мостиського р-ну

24 жовтня 2008
Друк E-mail
19 жовтня преосвященніший владика Ярослав Приріз, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, очолив ювілейні святкування з нагоди 100-ліття храму у с. Довгомостиська, що на Мостищині.

Владика привітав вірних з ювілеєм, а також подякував за збереження дару віри. Варто зауважити, що у часи підпілля с. Довгомостиська славилося тим, що тут часто приїжджали греко-католицькі священики і служили Святі Літургії. У своєму пастирському слові Преосвященніший підкреслив важливість храму у духовному та національному відродженні людини: "Найбільш успішна людина є та, яка слухає та виконує Слово Боже і це показує нам сьогоднішнє Євангеліє: коли апостоли почали працювати на заклик Господа, незважаючи на всі несприятливі обставини, вони вловили стільки, що не змогли вмістити. Подібно стається в нашому житті. Досить часто ми безуспішно над чимось трудимось, нам нічого не вдається ми нервуємо. Можливо, варто задуматись чи наше заняття благословенне Богом. І навпаки, коли починаємо згідно Божого Слова та поклику, то незважаючи на зовнішні негаразди і несприятливі обставини результат її перевищує наші найбільші очікування".

На святкуваннях ювілею були присутні декан та отці Судовишнянського деканату, а також о. Микола Пишкович, який служив на цій парохії впродовж 1979-89 рр. Наприкінці урочистостей настоятель храму о. Михайло Чамарник склав подяку владиці Ярославу за його пастирський візит.

Теми: Ярослав (Приріз), Мостиський деканат

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори