SDE

Реколекційні науки відкрили перед священиками нові духовні перспективи, - владика Юліян (Вороновський)

26 вересня 2009
Друк E-mail
24 вересня подячним молебнем до Пресвятої Богородиці завершились духовні реколекції для священиків єпархії. Цього року духовні науки провадив о. Тарас Барщевський, викладач біблійних наук в Українському Католицькому Університеті. "Змістовні роздуми над Святим Письмом, запропоновані вами, спонукали нас по-новому замислитись над євангельським служінням Христа," - зазначив владика Юліян, дякуючи від імені усіх священиків отцю-реколектанту.
 
Цьогорічні реколекції розпочались 7 вересня та відбувались у три тури. Впродовж трьох тижнів в реколекціях взяли участь понад 250 священиків єпархії. На реколекційних науках були також присутні владика Юліян (Вороновський), єпископ-ординарій Самбірсько-Дрогобицької єпархії, та владика Ярослав (Приріз), єпископ-помічник єпархії.
 
За основу реколекційних повчань реколектант обрав окремі уривки з Євангелія від Йоана та книги Одкровення. Зачитуючи спершу євангелські тексти, о. Тарас відтак розкривав їх духовне значення та застосовував їх до священичого служіння. В основу священичих реколекцій була покладена літургійна молитва у храмі св. Миколая Чудотворця.
 
о. Олег Чупа,
прес-секретар єпархії

Теми: реколекції

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори