SDE

Дрогобицька духовна семінарія розпочала 2010-2011 навчальний рік

02 вересня 2010
Друк E-mail
1 вересня 2010 року у Дрогобицькій Духовній семінарії розпочався навчальний рік. Почалося святкове дійство о 9.00 год. у семінарійній каплиці, де брати молитвою I і III часів готувалися до Божественної Літургії. Апогеєм святкування початку нового навчального року стала Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив преосвященніший владика Юліан (Вороновський). Слова «Благословенне Царство…», якими о 10.00 розпочалася Божественна Літургія, таїнственно ввели присутніх семінаристів і їх батьків у Царство Боже.

Цього року підготовку до свого нового служіння у цьому Царстві почали 13 першокурсників. У своїй проповіді під час Літургії преосвященний владика Юліан наголосив на важливості вибору доброї, хоч часто нелегкої дороги священства, яка веде до мети - життя в Христі.

Після завершення Божественної Літургії владика благословив підрясники для студентів II курсу і окропив їх святою водою. Опісля, з подячним словом виступив ректор Дрогобицькій Духовній семінарії отець Мирон Бендик, ще подякувавши владиці за його присутність і батьківське слово, промовлене до семінаристів. Отець ректор висловив глибоку надію, на те, що молитви та праця владики для нашої семінарії, принесуть гідний плід, у серцях семінаристів, для добра церкви та на славу українського народу.

Святкове дійство для студентів I курсу та їх батьків продовжилося в актовому залі, де проректор о. Григорій Комар ознайомив їх з деякими практичними моментами, пов’язаними із життям та діяльністю семінарії. Студенти II-VI курсів разом з владикою, ректоратом та присутніми викладачами мали святковий обід у семінарійній трапезній.

Джерело: Сайт Дрогобицької Духовної Семінарії

Теми: Юліан (Вороновський), семінарії

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори