
Навчальний семінар провів Володимир Ільченко, доцент Інституту журналістики Національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат філологічних наук, заслужений журналіст України. Керівник семінару ознайомив присутніх з видами та елементами інформаційних заміток. Також Володимир Ільченко розповів про складові жанру репортажу. Відтак кожен учасник семінару зміг практично застосувати нові знання.
Відтак єпархіальні прес-секретарі зустрілись цього дня з владикою Ярославом (Прирізом), єпископом Самбірсько-Дрогобицьким. Владика Ярослав розповів учасникам зустрічі про історію та діяльність Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Єпископ також відзначив важливість місії церковних мас-медіа у проповіді Божого Слова.
Наприкінці зустрічі о. Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ, разом із спільнотою прес-секретарів накреслили плани нових семінарів.
Додамо, що навчальні семінари для єпархіальних прес-секретарів розпочались в 2011 році та відбуваються двічі на рік щоразу в іншій єпархії.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- У Народному домі відбулося вшанування пам’яті владики Юліана Вороновського [фото]
- «Пастир, який жив життям свого народу», — Блаженніший Святослав з нагоди 90-річчя від дня народження владики Юліана Вороновського [фото]
- Дрогобицькій гімназії № 14 присвоєно імʼя владики Юліана Вороновського [фото]
- Глава УГКЦ Блаженніший Святослав благословив майбутній Медико-соціальний центр імені владики Юліяна Вороновського [фото]
- Владика Ярослав у Грушеві: Мати Божа прийшла сказати своєму знедоленому народу, що він не сирота [фото]