Владика Григорій відвідав самбірський храм св.Андрія і здійснив чин відкриття Ювілейних Дверей Прокатедрального собору [фото]

14 грудня 2015
Друк
Фото парафії св. Андрія Первозванного
13 грудня владика Григорій, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, відвідав храм св. Андрія Первозванного м. Самбора. У співслужінні о. Миколи Витівського, адміністратора храму, та священиків Самбірського деканату єпископ відслужив святкову Літургію.

Зі словом проповіді до присутніх звернувся о. Роман Мірчук, священик з української діаспори в США, який тепер опікується греко-католицькою громадою в м. Миколаєві. Проповідник наголосив, що святий апостол Андрей, який засіяв зерна Божого Слова на українських землях, є прикладом благовісника для сьогоднішніх християн. Подібно до святого Андрія кожен віруючий має нести іншим Боже Слово і Милосердя.

Додамо, що увечері цього ж дня владика Григорій очолив Молебний чин відкривання дверей Прокатедрального собору Покрова Пресвятої Богородиці м. Самбора з нагоди початку Року Божого Милосердя. Як повідомлялось раніше, згідно з декретом владики Ярослава, єпископа Самбірсько-Дрогобицького, «усі паломники, що протягом Ювілейного Року з 13 грудня 2015 року до 26 листопада 2016 року ввійдуть крізь ці Ювілейні Двері з дотриманням усіх умов щодо відпусту (приступлять до святого таїнства Покаяння, візьмуть участь у Святій Літургії, прийнявши Пресвяту Євхаристію, вислухають науки про Боже Милосердя та помоляться молитву „Вірую“ в наміренні Святішого Отця), отримують повний Ювілейний відпуст».

У душпастирському слові владика Григорій пояснив вірним значення ювілейного відпусту. Пригадуючи слова Папи Франциска, єпископ зазначив, що мета відпусту в тому, щоб кожна людина пережила живий досвід близькості милосердного Небесного Отця, щоби віра кожного віруючого скріпилася.

Нагадаємо, що 12 грудня в Дрогобичі, в Катедральному храмі Пресвятої Трійці, відбулося відкриття Ювілейного року Божого Милосердя в Самбірсько-Дрогобицькій єпархії.

о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії

ФОТОРЕПОРТАЖ

Фото парафії св. Андрія Первозванного

Теми: Рік Божого милосердя, Григорій (Комар), Прокатедральний собор, Самбірський деканат

Інші публікації за темою