![](/images/resized/images/stories/events/2018/oct/zlu/42867038_370644957035882_5755901671569883136_o_300_270.jpg)
Звертаючись до присутніх, владика Григорій зазначив: "За 20 років існування часопису вдалось осягнути дуже багато і більшість з цього залишиться нам невідомим".
Далі єпископ пояснив, чому плоди праці молодих християнських журналістів до кінця неможливо обчислити. "Ви ніколи не дізнаєтесь, скільки людей змінили своє життя через ваше тихе, непомітне служіння; скільки благородних намірів народилось після того, як хтось прочитав вашу статтю; ви не знаєте скільки добра посіяли в людських душах ті слова, які ви виклали на папері. Ми можемо порахувати скільки видано випусків газети, скільки тон паперу було для цього використано, ми можемо порахувати навіть скільки осіб дописували до газети за цей час, але плоди цієї праці відомі лиш одному Богу", - сказав владика Григорій.
Після завершення богослужіння відбулась святкова академія, під час якої присутні переглянули історію розвитку часопису. Олеся Умблат, перший редактор "З любов'ю у світ", поділилась спогадами про те, як зароджувався часопис під керівництвом о. Василя Поточняка.
Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
- У Дрогобичі спільнота «Матері в молитві» відсвяткувала 20-ту річницю свого заснування [фото]
- Владика Борис Ґудзяк у Биличах: У нашому житті постійно довершуються чудесні Божі діла, тож ми не сумніваємось у тому, що Господь є з людиною
- Під час прощі в Грушеві молитовно згадали 35-у річницю виходу УГКЦ з підпілля [фото]
- Владика Ярослав: Воскресіння Господнє дає християнам впевненість і силу долати несправедливість та випробування світу [відео]
- На території реабілітаційного центру "Назарет" відбулось освячення триповерхового шпиталю для внутрішньо переміщених осіб [фото]