1 березня преосвященніший владика Ярослав (Приріз), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, здійснив візитацію парафії Покрова Пресвятої Богородиці м. Самбора. Архиєрей очолив Божественну літургію у співслужінні настоятеля храму прот. Володимира Коркуни та місцевого духовенства. У пастирському зверненні владика Ярослав склав подяку настоятелю, жертводавцям та вірним за їх невтомну працю над побудовою однієї з найбільших святинь УГКЦ – Собору Покрова Пресвятої Богородиці. На даний час будівництво святині вийшло на завершальну стадію і потребує додаткових фінансів для свого успішного завершення. Тому преосвященніший Ярослав звернувся до місцевої влади та усіх людей доброї волі, щоб у цей скрутний для країни час допомогли місцевій громаді завершити зведення величної святині. Після завершення Літургії владика ознайомився зі станом будівництва Собору, зустрівся з членами церковного та молодіжного братств.
Інші публікації за темою
- Владика Ярослав здійснив душпастирські відвідни парафії на Мостищині [фото]
- На Рудківщині відбувся єпархіальний з’їзд молодіжних християнських спільнот УГКЦ [фото]
- Слово на єпархіальному з’їзді молоді (2026)
- Владика Ярослав висвятив на священника диякона Тараса Каблаша і вручив дипломи семінаристам 6-го курсу [фото]
- Владика Ярослав: Приймаючи Тіло і Кров Найсолодшого Ісуса, ми приймаємо у свої храми-тіла Саму Любов [фото]