![](/images/stories/sambir.gif)
«Христос, покликуючи людину, крокує перед нею, вказує дорогу, підтримує, додає сили, заохочує своїм прикладом; людина покликана крокує за Христом, однак покликання не закінчується одноразовою подією, але кожного разу Господь кличе нас наново, від одного завдання до іншого,» - зазначив владика. Відтак архиєрей, звертаючись до образу немічної жінки з недільного євангельського уривку, вказав вірним на силу Христа зцілювати не тільки людське тіло, але ціле людське життя у всі його повноті: «Господь випрямляє те, що зігнуте – не тільки покручені тіла, але й покручене життя». Життя з Богом змінює саму людину: «Чим більше людина служить Богові, тим вона стає прямішою, простішою і щирою; чим більше грішить, тим більше згинається і викручується її внутрішнє життя – розум і серце,» - підсумував владика Ярослав.
Після завершення Літургії відбулось освячення приміщення катехитичного будинку. Як повідомив, адміністратор храму прот. Микола Витівський, на даний час при церкві св. Андрія Первозванного діють два класи парафіяльної недільної школи. У планах громади у найближчий час завершити проведення опалення у будинку.
Наприкінці владика Ярослав подякував прот. Миколі Витівському, парафіянам храму, а також священикам, які трудились над будівництвом храму - прот. Володимру Коркуні та прот. Флору Дашиничу, за невтомну працю у Христовому винограднику.
о. Олег Чупа,
прес-секретар єпархії
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]