"У ці святкові дні прагну разом з Вами розділити тиху радість Христового Різдва. Предвічний Бог запрошує кожного з нас споглядати Обличчя Господнє, людину в Бозі і Бога в людині, небо на землі й землю в небі; аби поглибити значення людського життя, як паломництва, як шляху у пошуках Господа, щоб бути здатними перетворити історію людства в історію Спасіння", - зазначив владика Ярослав під час зустрічі впродовж цього тижня з представниками влади Дрогобича, Трускавця та Борислава.
Рівно ж єпископ побажав державним очільникам міцного здоров’я, миру та Божого благословення: "Нехай новонароджене Боже Дитя звеселить і оновить наші серця, а дзвінка Різдвяна коляда і щира молитва об’єднають нас усіх у благородній та святій меті – служінню Богові та Україні".
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]