![](/images/resized/images/stories/persony/bishops/vlad_prop_300_270.jpg)
Під час проповіді архиєрей розкрив значення і потребу для християнина Святої Тайни Сповіді: "Боже прощення, якого ми так потребуємо, приходить до нас через Святу Тайну Покаяння". Єпископ також наголосив: "Людина не може сама собі вибачити. Не має значення наскільки часто вона каже собі, що її гріхи не є серйозними, - вони однаково будуть її переслідувати" (Див. повний текст проповіді). На завершення владика Ярослав зазначив: "Дуже важливо, щоб людина знайшла в собі відвагу виявити свою провину через сповідь і прощення".
Наприкінці Божественної Літургії правлячий архиєрей підніс до гідності протоієрея Судового вікарія Самбірсько-Дрогобицької єпархії єрея Тараса Коцюбу. Владика подякував о. Тарасу за гідне виконання, покладених на нього єпископом обов'язків, та побажав й надалі ревно служити Христовій Церкві.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]