
Цього року урочисту Божественну Літургію на запрошення місцевого єпарха очолив преосвященний владика Богдан (Дзюрах), секретар Синоду єпископів УГКЦ, у співслужінні владики Ярослава (Приріза), єпископа Самбірсько-Дрогобицького, та близько 60 священиків єпархії. Перед початком Літургії архиєреї здійснили чин посвячення нового престолу богослужбової каплиці.
Після завершення богослужіння єпископи здійснили акт посвяти народу під Покров Пресвятої Богородиці. Відтак владика Ярослав склав подяку владиці Богданові за його молитовну присутність у відпустовому місці та подарував ікону Пресвятої Богородиці Неустанної Помочі. Владика Ярослав подякував о. Володимиру Нестеру, який душпастирює у Биличах та трудиться над розбудовою паломницького місця, за дбайливе приготування цьогорічної прощі. Слова подяки лунали також й на адресу жертводавців та представників влади на Старосамбірщині, які завжди сприяють в організації паломництва у Биличах.
Відтак розпочалась концертна програма, участь в якій взяла християнська молодь з м. Трускавця та інші творчі колективи.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
Автор світлин та відео - диякон Олег БІСИК
ФОТОРЕПОРТАЖ
ВІДЕОРЕПОРТАЖ
Проповідь владики Богдана (Дзюраха)
- Владика Ярослав здійснив душпастирські відвідни парафії на Мостищині [фото]
- На Рудківщині відбувся єпархіальний з’їзд молодіжних християнських спільнот УГКЦ [фото]
- Слово на єпархіальному з’їзді молоді (2026)
- Владика Ярослав висвятив на священника диякона Тараса Каблаша і вручив дипломи семінаристам 6-го курсу [фото]
- Владика Ярослав: Приймаючи Тіло і Кров Найсолодшого Ісуса, ми приймаємо у свої храми-тіла Саму Любов [фото]