www.dds.edu.ua
Цього вечора братія відправилась на вечірню до Катедрального храму Пресвятої Трійці. Молитву очолив владика Ярослав (Приріз) у співслужінні отців парафії та настоятелів семінарії. Після завершення вечірні владика пояснив присутнім молільникам сенс прощення, наголошуючи на тому, що якщо ми не прощатимемо одні одним, то Бог також не зможе простити нам. Відтак відбувся чин всепрощення, в якому взяли участь владика Ярослав, священики, семінаристи та парафіяльна спільнота Катедрального храму. "Прости мені брате (сестро)! - Хай Бог простить і я прощаю!" - лунало з уст учасників молитви, під спів стихир Пасхи. Примирившись одні з одними та забувши всі образи семінаристи розпочали великопосну мандрівку.
Джерело: сайт ДДС
Інші публікації за темою
- Владика Ярослав у Биличах: Святість – це не заслуга, яку треба заробити, а дар, який треба прийняти і розвивати [фото]
- Проповідь з нагоди Єпархіальної прощі до с. Биличі (2026)
- У Дрогобицькій семінарії відбулося урочисте поставлення випускників-дяків [фото]
- Владика Ярослав: У дусі соборності ми приносимо Господу молитву за вірян нашої єпархії, за наше воїнство, перемогу і справедливий мир [фото]
- Владика Ярослав відслужив соборову заупокійну Божественну Літургію за всіх усопших [фото]