![](/images/resized/images/stories/events/2017/oct/stj/22459118_1849138055397738_8214282116716981099_o_300_270.jpg)
Фото Степана ПАВЛІШАКА
Зі вступним словом про Патріярха Йосифа виступив декан Старосамбірський о.Михайло Николин. Доцент кафедри церковної історії УКУ,науковий співробітник Інституту історії Церкви Світлана Гуркіна представила доповідь "Перші п'ять місяців митрополицтва Кир Йосифа Сліпого, листопад 1944 – квітень 1945 рр.".
Під час академії звучали духовні твори у виконанні церковного хору "Дзвони Старого міста" (регент Надія Копач), а учнівська молодь декламувала уривки із "Заповіту" Патріярха Йосифа.
Про значення постаті Йосифа Сліпого говорили також голова Старосамбірської райради Тетяна Терлецька та голова Старосамбірської РДА Орест Бонк. Завершився захід виконанням духовного гімну України "Боже великий, єдиний...!".
Степан Павлішак
ФОТОРЕПОРТАЖ
Інші публікації за темою
- Відбулася традиційна піша проща Старий Самбір – Биличі [відео]
- Владика Ярослав освятив після оновлення храм в с. Верхній Лужок на Старосамбірщині [фото]
- У Старому Самборі відбулись великопісні реколекції
- У Старому Самборі помолились "Хресну дорогу моєї України" [фото]
- У Старому Самборі відбувся "Тиждень соціального служіння" [фото]