![](/images/resized/images/stories/events/2018/feb/jos/dsc02485_300_270.jpg)
Згодом в Районному народному домі міста Мостиська відбулася Урочиста академія «Я вибираю віру…», присвячена 125-річчю від дня народження ісповідника віри патріярха Йосифа (Сліпого). На відкритті заходу преосвященний владика Ярослав (Приріз) у свій доповіді поділився з присутніми зі своїми роздумами про патріярха як пастиря і науковця. Опісля мистецьку програму виконали солісти, хор та камерний оркестр Лауреата національної премії України імені Тараса Шевченка, Заслужена академічна капела України «Трембіта». Диригент - Заслужений діяч мистецтв України Миколи Кулика.
Слово про життя та діяльність майстерно виголосила Заслужений працівник культури України Марія Христинич. Протягом Урочистої академії прозвучали два музичні твори Мирослава Волинського: “Заповіт” на тексти Патріярха Йосифа Сліпого у поетичному переспіві Анни Волинської, а також “Не покидав Тебе я, Україно” на слова Галини Архитко.
Організаторами Урочистої академії виступили Парафія святого Юрія міста Мостиська Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ та Фундація “Андрей”.
Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]