![](/images/resized/images/stories/events/2021/aug/knyha_300_270.jpg)
У передмові до книги владика Богдан (Дзюрах), екзарх для українців греко-католиків у Німеччині та Скандинавії, зазначає: «Гортаючи сторінки цієї збірки, ми разом з владикою здійснюватимемо духовне паломництво, душпастирські відвідини храмів парафій, катедральних осідків, куди ступали ноги цього доброго пастиря, та будемо чути його заклик до вірності, до витривалості в доброму, заохочення до взаємної любові, до молитви як запоруки благословення для кожного зокрема і для всього нашого народу».
Характеризуючи книгу, автор передмови, твердить: «У благовісті нашого владики вражає глибина богословської спадщини, яку він черпає зі сторінок Священного Писання, переплітаючи цитатами Святих Отців та вміло пристосовуючи до викликів сьогодення».
Книга адресована священнослужителям, монашеству та мирянам, які прагнуть глибше пізнати сенс Божого Слова, що його Церква пропонує до роздумів у євангельських та апостольських читаннях на Божественній Літургії.
Книгу можна придбати за цим посиланням.
Пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]