Владика Ярослав Приріз привітав духовенство та вірних Самбірсько-Дрогобицької Єпархії з Різдвом Христовим [відео]

02 січня 2022
Друк
Владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький
У своєму зверненні єпископ наголосив: "Різдвяна подія – велика таїна Божого Одкровення і Промислу, адже цими днями ми очима віри молитовно споглядаємо, як Син Божий сходить у наш вражений і спотворений гріхом світ та зодягається в немічну людську природу. Місто Вифлеєм і вбогий вертеп стають центром уваги всього світу і точкою відліку нового часу, бо тут замешкав Той, хто держить собою Вселенну. Днесь Творець неба і землі впокорює себе і воплочується Духом Святим через Преблагословенну Діву Марію. Тому це свято щороку пригадує нам важливу життєву правду – з нами Бог!

У темряві різдвяної ночі народжується світло життя – Дитятко Ісус і осяює пітьму людської історії. Споглядаючи це нетлінне різдвяне світло, ми переконуємося, що хоч би якою темною була ніч нашого сьогодення і хоч би як лякав нас морок, неодмінно настає світанок і при світлі Сонця Правди – Христа, всі діла темряви зникають.

Сяйво вифлеємської зірки у Христовій Церкві вказує нам, як колись мудрецям і пастирям, шлях до Бога, що дарує нам спасіння. Христос народжується, щоб визволити людей від насильства зла і смерті. Господь Бог увійшовши через Різдво в людську історію, щоб її змінити і наповнити сенсом, Він і сьогодні входить у наше тривожне життя, щоб преобразити своєю присутністю наше майбутнє, подарувати нам надію серед тривоги і розчарувань.

Дорогі в Христі! У ці святкові дні світло різдвяної зірки, пронизуючи простори всесвіту і долаючи кордони, нехай разом із пастушками та мудрецями сповнить вас радісним усвідомленням того, що Спаситель світу є з нами. Не переставаймо бути носіями Доброї новини надії, любові та радості у своїх родинах, парафіях, містах і селах. Нехай у цей радісний різдвяний час благодатна близькість Бога наповнює ваше життєве покликання освяченими орієнтирами та милостивою Божою підтримкою в служінні Богові та Україні.

Зичу вам міцного здоров’я, миру та Божого благословення з нагоди Христового Різдва та благословенного 2022 Нового року Божого!"

Теми: Ярослав (Приріз)

Інші публікації за темою