![](/images/resized/images/stories/temy/velo_300_270.jpg)
«Досвід велопрощ показує, що для багатьох молодих людей таке паломництво стає стежкою до свого парафіяльного храму», - зазначив о.Ігор Цмоканич, один з організаторів та учасників прощі до Грушева. «Що цікаво наймолодшим учасником цьогорічної прощі був 9-річний хлопчина», - додав о. Ігор.
25 червня, увечері, велосипедисти взяли участь у молебні до Богородиці в Катедральному храмі м.Дрогобича. Відтак на міській площі відбулись показові виступи. Велосипедисти зобразили фігуру в формі хреста.
Наступного зранку біля храму Пресвятої Трійці відбулась реєстрація учасників прощі. Досвідчені паломники-велосипедисти провели інструктаж з правил безпеки та сформували загальну колону прочан. Молитвою-благословення, яку провів о. Тарас Гарасимчук, парох кафедрального храму, було дано початок цьогорічному велопаломництву.
Близько 12-ї години в супроводі працівників ДАІ та машин швидкої допомоги паломники прибули до Грушева. Тут прочани взяли участь у Святій Літургії, яку служили священики о. Ігор Цмоканич, о. Андрій Бунь та о. Ростислав Мелех.
Після завершення богослужіння та короткого відпочинку відбулась культурно-мистецька програма. Тріо-жонглерів з Трускавця продемонстрували присутнім свою віртуозність. Показові виступи виконали учасники школи карате з м. Дрогобича.
Зазначимо, що організаторами прощі виступили священики Дрогобицького деканату: о. Ігор Цмоканич, о. Ростислав Мелех та о. Андрій Бунь. Подібна проща відбувається уже третій рік поспіль. Порадником та натхненником велопаломництва є також Юрій Тудрій – досвідчений велосипедист, який надає професійні консультації щодо безпеки руху та спорядження. Організатори прощі щиро дякують численним добродіям, які у різний спосіб сприяли проведенню паломництва.
о. Олег Чупа,
Прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- У Дрогобичі спільнота «Матері в молитві» відсвяткувала 20-ту річницю свого заснування [фото]
- Під час прощі в Грушеві молитовно згадали 35-у річницю виходу УГКЦ з підпілля [фото]
- Владика Ярослав: Упродовж всього нашого життя ми мандруємо до Єрусалиму [фото]