![](/images/resized/images/stories/events/2021/sep/gum/242599755_2884443088533891_6177756807030316051_n_300_270.jpg)
Освятивши престіл, владика ознайомив вірних із символікою чину освячення. Він зазначив, що сьогодні, направду історична подія в історії парафії. Цей престіл, наголосив владика- джерело благодаті для громади села, тут будуть заноситися молитви до Господа. Свято Різдва Пресвятої Богородиці, за словами проповідника, вчить нас витривалтсті у молитві, що дитина це є дар Божий - Боже благословення і що кожен має свю місію у житті.
Він привітав вірних зі святом, та подякував їм за те, що прийшли вшанувати Різдво Пресвятої Богородиці, а хористам за чудовий спів та всім хто долучився до того, щоб храмі був новий престіл. Від правлячого архієрея владики Ярослава, з нагоди свята, вручив подячні грамоти. Отець Андрій подякував владиці за візит на парафію, душпастирям за співслужіння та висловив надію на черговий візит владик до храму.
Завершилося свято освяченям води, обходом навколо храму, мируванням.
Степан ПАВЛІШАК
ФОТОРЕПОРТАЖ
- У Дрогобичі спільнота «Матері в молитві» відсвяткувала 20-ту річницю свого заснування [фото]
- Владика Борис Ґудзяк у Биличах: У нашому житті постійно довершуються чудесні Божі діла, тож ми не сумніваємось у тому, що Господь є з людиною
- Під час прощі в Грушеві молитовно згадали 35-у річницю виходу УГКЦ з підпілля [фото]
- Владика Ярослав: Воскресіння Господнє дає християнам впевненість і силу долати несправедливість та випробування світу [відео]
- На території реабілітаційного центру "Назарет" відбулось освячення триповерхового шпиталю для внутрішньо переміщених осіб [фото]