І те що ми сьогодні можемо святкувати Христову Пасху, можемо молитися в наших церквах то це можливо лише завдяки героїзму, жертві, тій боротьбі, яку наші воїни провадять із ворогом не шкодуючи свого життя. Тому нехай наша спільна молитва буде виявом вдячності для героя Тараса.
Церква запрошує нас сьогодні, коли святкуємо Пасху, щоб ми розважали не про смерть і кінець, а про життя. Христова церква хоче підкреслити ту правду, що життя перемагає смерть. Каже Господь: «Не бійтеся тих, які можуть вбити тіло, але не можуть вбити душі. Бійтесь лише того, що може погубити душу». А душу вбиває гріх, злоба, ненависть. Ті, які нині вбивають наших воїнів, вони вбивають свою душу. Вони можуть залишитися живими у своєму тілі, але вже не живуть у благодаті, у своїй душі. А наші полеглі воїни навпаки: можуть втратили своє життя земне, але перед ними Господь відкриває Життя Вічне і свої батьківські обійми».
Пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- У Дрогобичі спільнота «Матері в молитві» відсвяткувала 20-ту річницю свого заснування [фото]
- Владика Борис Ґудзяк у Биличах: У нашому житті постійно довершуються чудесні Божі діла, тож ми не сумніваємось у тому, що Господь є з людиною
- Під час прощі в Грушеві молитовно згадали 35-у річницю виходу УГКЦ з підпілля [фото]
- Владика Ярослав: Воскресіння Господнє дає християнам впевненість і силу долати несправедливість та випробування світу [відео]
- На території реабілітаційного центру "Назарет" відбулось освячення триповерхового шпиталю для внутрішньо переміщених осіб [фото]