Відгуки гостей музею

Друк

Геннадій Удовенко

12-08-2001

Захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Все що тут експонується  свідчить про трагічні сторінки нашої історії та духовності. Від усієї душі та серця я вдячний що у Трускавці існує такий унікальний музей, де гості курорту мають змогу глибше пізнати історію Самбірсько-Дрогобицької Єпархії, а також дізнатись про видатних світочів церкви таких як Митрополит Андрей Шептицького  та Патріарха Йосифа Сліпого.

 Богдан Матолич

31-10-2001

Єпархіальний музей в Трускавці став осередком духовності, де кожен відвідувач може дізнатись про історію нашої Церкви, пізнати на історичних матеріалах славні сторінки життя великих духовних постатей-Митрополита Андрея Шептицького та Патріярха Йосифа Сліпого та нести в світ правду про греко-католицьку церкву.

 

 

 


Відвідувачі санаторію «Алмаз»

20-09-2006

Ми, відпочивючі з санаторію «Алмаз», дуже вдячні організаторам і всім тим хто долучив свій розум та серце до створення такого гарного музею. Також ми вражені унікальною та цікавою виставкою ікон на склі. У Вашому музеї дуже гарна атмосфера де можна знайти духовний затишок, доторкнутись до мощей св. Йосафата Кунцевича, а також помолитися. Дай Бог, щоб на Україні було більше таких музеїв.

Теми: Єпархіальний музей

Інші публікації за темою