![](/images/resized/images/stories/events/2023/mar/kar/331409699_209636104989378_7280831880580112791_n_300_270.jpg)
Фото БФ Карітас
Нещодавно у Карітасі відбулась зустріч з представниками Дрогобицького районного центру комплектування та соціальної підготовки, Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії та службовцями Дрогобицької районної військової адміністрації.
Під час зустрічі працівники Карітасу розповіли про можливості Центру приймати на реабілітацію ветеранів, а також про те, в який спосіб могла б відбуватись реабілітація ветеранів. На сьогодні РЦ "Назарет" є готовий для того, щоб приймати військових і надавати їм психологічну підтримку.
![☎️](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/SjRk79hTx14Xgi1A_wj9o3qqVnQiRQy8OqtvnsYnJWysii2g1ipfJF2Q_2w2flxh4gKXtXkN55xHqzeeJsL0b2QtJrzB-XYzld5-isayvHtTev6g=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png)
![☎️](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/SjRk79hTx14Xgi1A_wj9o3qqVnQiRQy8OqtvnsYnJWysii2g1ipfJF2Q_2w2flxh4gKXtXkN55xHqzeeJsL0b2QtJrzB-XYzld5-isayvHtTev6g=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png)
![☎️](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/SjRk79hTx14Xgi1A_wj9o3qqVnQiRQy8OqtvnsYnJWysii2g1ipfJF2Q_2w2flxh4gKXtXkN55xHqzeeJsL0b2QtJrzB-XYzld5-isayvHtTev6g=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png)
![☎️](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/SjRk79hTx14Xgi1A_wj9o3qqVnQiRQy8OqtvnsYnJWysii2g1ipfJF2Q_2w2flxh4gKXtXkN55xHqzeeJsL0b2QtJrzB-XYzld5-isayvHtTev6g=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png)
Пресслужба БФ Карітас СДЄ
ФОТОРЕПОРТАЖ
Інші публікації за темою
- На території реабілітаційного центру "Назарет" відбулось освячення триповерхового шпиталю для внутрішньо переміщених осіб [фото]
- Представники Української освітньої платформи відвідали БФ Карітас [фото]
- День молитви за дітей-сиріт
- Кардинал Конрад Краєвський відвідав БФ "Карітас" Самбірсько-Дрогобицької єпархії [фото]
- До Всесвітного Дня дитини у “Карітасі СДЄ” провели свято дитячих талантів [фото]