SDE

Подія 

Title:
БРЕЙН-РИНГ «Вивчаємо митрополита Андрея» // ДРОГОБИЧ
Дата:
07.11.2015
Категорія:
Конференція, семінар, зустріч

Опис

Оголошення!

Інтелектуальна гра брейн-ринг на тему: «Вивчаємо митрополита Андрея» на єпархіальному рівні відбудеться 07 листопада 2015 р. Б. у Центрі душпастирства молоді м. Дрогобич, вул. Т. Шевченка, 29/1.

Початок – 12.00 год.

Для участі на єпархіальному рівні Голова деканального катехитичного осередку подає заявку до Катехитичної комісії, де вказано назву команди, капітана команди, прізвище та ім’я кожного учасника команди до 02 листопада 2015 року. 

Положення про інтелектуальну гру брейн-ринг
на тему: «Вивчаємо митрополита Андрея»


Мета: Зацікавити дітей та молодь до поглибленого вивчення життєвого шляху та творчості митрополита Андрея Шептицького.

Завдання: 
- вдосконалення знань учасників;
- надати стимул для творчого та духовного розвитку молодому поколінню.

Учасниками гри є діти та молодь віком від 10 до 17 років, сформовані у дві категорії: 
І категорія – 10-13 років
ІІ категорія – 14-17 років

Гра проводиться на рівнях: 
деканальний;
єпархіальний;
всеукраїнський (14 листопада 2015 року).

Умови конкурсу 
У певній парафії формується команда із 6 осіб (учнів парафіяльної катехитичної школи), яка приймає участь у деканальному рівні гри. Команда має свою власну назву і капітана команди.
Під керівництвом отця Голови деканального катехитичного осередку у визначений день відбувається деканальний рівень гри.
Команди-переможці деканального рівня приймають участь у змаганнях єпархіального рівня. Під керівництвом Голови єпархіальної Катехитичної комісії у визначений день відбувається єпархіальний рівень гри.
Команди-переможці єпархіального рівня приймають участь у змаганнях всеукраїнського рівня.

Організація гри 
1. У "Брейн-рингу" одночасно грають дві команди, у кожній з яких є 6 гравців.
2. Ведучий зачитує питання. Після того, як прочитано весь текст запитання подається команда "Час". Після звукового або світлового сигналу команда може натиснути на кнопку, тим самим повідомивши про бажання відповісти на запитання. Якщо команда натиснула на кнопку до сигналу, фіксується "фальстарт" (заборона відповіді), і команда втрачає право відповідати на це запитання. У цьому випадку інша команда отримує 30 секунд на обдумування.

Якщо обидві команди-учасники натискають кнопки до сигналу, фальстарт фіксується тільки у команди, яка натиснула першою.
Якщо під час проведення гри немає спеціалізованої електронної системи, тоді бажання відповідати фіксується іншим наперед обумовленим способом.

3. За правильну відповідь команда отримує один бал.
4. Якщо обидві команди відповідають неправильно, то за наступну правильну відповідь на запитання команда отримує два бали.
5. Якщо обидві команди двічі відповідають неправильно, то за наступну правильну відповідь на запитання команда отримує два бали.
6. Якщо обидві команди тричі відповідають неправильно, то вони дискваліфікуються і припиняють подальшу боротьбу.
7. Гра проводиться до того моменту, коли одна з команд відповість позитивно на 5 запитань.
8. На обговорення версії відповіді виділяється 1 хвилина.
9. По закінченню 1 туру команда-переможець одного двобою грає з командою-переможцем іншого. Виграє та команда, яка дійде до фіналу. 


Також до початку гри потрібно створити колегію із трьох суддів, щоб ведучий гри мав можливість звертатися до них під час вирішення спірних питань.
Для участі на Всеукраїнському рівні Голова єпархіальної Катехитичної Комісії подає заявку до Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, де вказано прізвище та ім’я кожного учасника команди до 08 листопада 2015 року. 


Питання будуть сформовані на основі методичного посібника «Найдорожчий таточко. Дітям про митрополита Андрея Шептицького», виданого Катехитичною комісією Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ (упорядник - с. Юліана Дзюбата, мироносиця).

^ Догори