![](/images/resized/images/stories/events/2024/jul/vio/С_6_240_185.jpg)
21 липня владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, відвідав храм свв. Володимира і Ольги в м. Дрогобич з нагоди 30-ї річниці заснування даної парафії. Єпископ відслужив Архиєрейську Літургію у співслужінні о. Івана Паньківа (декана Дрогобицького), о. Романа Гринаша (адміністратора храму) та священиків Дрогобицького деканату. Під час богослужіння владика Ярослав уділив ієрейські свячення диякону Остапу Черхавському.
Детальніше...
21 липня 2024
![](/images/resized/images/stories/events/2024/jul/usp/С_1_140_108.jpg)
20 липня, у свято св. пророка Іллі, владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, відслужив Божественну Літургію у храмі Успіння Пресвятої Богородиці, в м. Дрогобич. Під час богослужіння єпископ уділив священичі свячення дияконам Володимиру Мисіву і Михайлу Бонку.
Детальніше...
16 липня 2024
![](/images/resized/images/stories/events/2024/jul/vve/С_1_140_108.jpg)
15 липня, у свято св. Володимира Великого, владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, відвідав парафію Прокатедрального собору Покрова Пресвятої Богородиці в м. Самбір та очолив Архиєрейську Літургію у співслужінні владики Андрія Рабія, єпископа-помічника Вінніпезької Архієпархії УГКЦ у Канаді, о. Богдана Добрянського (декана Самбірського), о. Володимира Коркуни (адміністратора парафії) та священиків Самбірського деканату. Святу Літургію возвеличив спів хору "Літанія" (кер. Любов Шийка).
Детальніше...
15 липня 2024
![](/images/resized/images/stories/events/2024/jul/mat/4_140_108.jpg)
13 липня, у свято Співстраждання Пресвятої Богородиці, владика Григорій, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, здійснив душпастирський візит до парафії Воскресіння Христового м. Дрогобич, присвячений 20-тій річниці заснування спільноти «Матері в молитві». У єпархіальному з'їзді взяли участь близько тисячі учасників парафіяльних спільнот із своїми духівниками. З цієї нагоди єпископ у співслужінні о. Дмитра Заміщака (адміністратор храму), о. Романа Федька (єпархіальний духівник спільноти), та священників єпархії відслужив Божественну Літургію.
Детальніше...
11 липня 2024
![](/images/resized/images/stories/events/2024/jul/rud/1_prima_140_108.jpg)
7 липня, у неділю всіх святих українського народу, у м. Рудки на Самбірщині завершилася проща до Рудківської ікони Пресвятої Богородиці. Святу Літургію очолив о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, якому співслужили о. Іван Заяць (декан Рудківський), о. Богдан Ванівський (адміністратора храму) і священники Рудківського деканату.
Детальніше...
07 липня 2024
![](/images/resized/images/stories/events/2024/jul/tys/prima_140_108.jpg)
2 липня 2024 р. Б., у Свято Положення чесної ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні, завершилася проща до Тишковицької чудотворної ікони Богородиці.
Детальніше...
06 липня 2024
![](/images/resized/images/stories/events/2024/jul/zbr/fb_img_1720066790224_140_108.jpg)
1 липня вдосвіта розпочалась духовна мандрівка від храму св. Михаїла села Зубриця до храму Стрітення Господнього села Довжки. На перший погляд ці населені пункти є поряд, проте дорожнє сполучення відсутнє, адже розділяють їх високі гори, праліси, полонини. Для збереження флори і фауни цього регіону створені національні парки “Сколівські Бескиди” і “Бойківщина”, через які пролягала наша духовна мандрівка.
Детальніше...
05 липня 2024
![](/images/resized/images/stories/events/2024/jul/jul_140_108.jpg)
29 червня 2024 р. Б. із м. Самбора вирушала група паломників до відпустового місця в с. Биличі, де знаходиться чудотворна ікона Богородиці, яка там прославилася численними чудесами.
Детальніше...
04 липня 2024
![](/images/resized/images/stories/events/2024/jul/1048307_261374744001817_889693028_o_140_108.jpg)
29 червня 2024 р. Б. відбулася піша проща Старий Самбір — Биличі, на яку прийшли прочани Старосамбірщини, щоб, за словами одного із них, «нести болі і тривого до Мами».
Детальніше...
01 липня 2024
![](/images/resized/images/stories/events/2024/jun/449392183_530423382645428_4161160892537117978_n_140_108.jpg)
29 червня, у Неділю Всіх Святих, відбулась загальноєпархіальна проща до с. Биличі на Старосамбірщині. Божественну Літургію очолив владика Борис Ґудзяк, митрополит Філадельфійський, у співслуужінні владики Ярослави, єпископа Самбірсько-Дрогобицького, владики Григорія, єпископа-помічника, о. Павла Коляси (декана Добромильського), о. Володимира Нестера (адміністратор відпустового місця) та священиків єпархії. Щорічно участь у прощі беруть тисячі вірних, з яких чимало прибувають до Билич пішки.
Детальніше...
28 червня 2024
![](/images/resized/images/stories/events/2024/jun/0_140_108.jpg)
16 червня, у неділю святих отців I-го Вселенського Собору, владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, відслужив Божественну Літургію у Прокатедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці в м. Самбір. Єпископу співслужили протоігумен Львівської провінції отців редемптористів о. Володимир Борейко, о. Володимир Коркуна (адміністратор парафії), о. Михайло Волошин, ЧНІ, та інші священнослужителі.
Детальніше...
29 червня 2024
![](/images/resized/images/stories/events/2024/jun/tur/С_3_140_108.jpg)
29 червня владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, відвідав парафію св. апостолів Петра й Павла в м. Турка. З нагоди 20-ліття освячення місцевого храму єпископ відслужив Архиєрейську Літургію у співслужінні о. Тараса Більо (декана Турківського та адміністратора парафії) та священиків Турківського деканату.
Детальніше...
14 червня 2024
![](/images/resized/images/stories/events/2024/jun/luz/С_1 (2)_140_108.jpg)
9 червня, у неділю Сліпонародженого, владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, відвідав парафію с. Верхній Лужок на Старосамбірщині, де освятив після оновлення храм св. Параскеви. Єпископу співслужили о. Михайло Николин, декан Старосамбірський, о. Богдан Добрянський, декан Самбірський, о. Петро Сюсько, адміністратор храму, та священики Старосамбірського деканату.
Детальніше...
20 травня 2024
![](/images/resized/images/stories/events/2024/may/hru/441950707_505540235133743_1979104533848868586_n_140_108.jpg)
19 травня, у Неділю Жінок-Мироносиць, відбулась загальноєпархіальна проща до відпустового місця в с. Грушів на Дрогобиччині, де Пресвята Богородиця прославилась у чудотворній іконі. Значна частина паломників вдосвіта вирушили пішою прощею від Катедрального храму Пресвятої Трійці у Дрогобичі. Під час паломництва вірні мали нагоду приступити до таїнства сповіді та взяти участь в молитві, яку провадили семінаристи Дрогобицької духовної семінарії.
Детальніше...
15 травня 2024
![](/images/resized/images/stories/events/2024/may/С_1_140_108.jpg)
12 травня, у Томину неділю, владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, відслужив Божественну Літургію в Катедральному соборі Пресвятої Трійці, в м. Дрогобич.
Детальніше...