SDE

Світло християнського життя

№3 (152), березень 2013 _ о. Олег КЕКОШ
Друк E-mail
Ілюстрація
Одного дня учні та студенти, їдучи в автобусі на навчання, дуже голосно гомоніли, сперечалися, лаялися різними вульгарними словами. На одній із зупинок в автобус увійшла монахиня, молячись на вервиці. Молодь, побачивши її, втихла. Всі їхали мовчки, поглядаючи то на монахиню, то одні на одних. Через декілька зупинок монахиня вийшла з автобуса. Після цього хтось із студентів вигукнув: «Монашка вийшла, вже можна говорити». В автобусі знову почався галас, але вже культурніший, без поганих слів і лайок.

З цієї історії бачимо, як одна людина (монахиня) своєю поставою, без слів, змінила ситуацію, що панувала в автобусі. І навіть по своїй відсутності залишила позитивні зміни.

Особистий приклад цієї монахині є закликом Ісуса Христа для кожного з нас: бути світлом для світу і сіллю землі. Якщо особиста постава кожного з нас зможе змінити наше оточення хоч на якусь мить і залишити добрі плоди, та наше життя не буде змарнованим, але буде сповненим заклику нашого Господа: «Так нехай світить перед людьми ваше світло, щоб вони, бачивши ваші добрі вчинки, прославляли вашого Отця, що на небі» (Мт. 5, 16).

banner

Про часопис
"З любов’ю у світ" – єпархіальний молодіжний часопис – заснований у грудні 1999 року Божого. Часопис є щомісячним виданням, тираж якого складає 7000 примірників. За час існування часопису його редакторами були: о. Василь ПОТОЧНЯК та о. Василь ГОЙ. «З любов’ю у світ» - це часопис, який твориться молоддю для молоді. Автори часопису у своїх матеріалах розкривають теми духовного життя, стосунків у родині та виховання дітей. Історична рубрика знайомить читача з глибинами життя нашого народу. Щомісяця до редакції надходять питання на різноманітні теми. Ґрунтовні відповіді на ці запитання читачі дізнаються у черговому номері часопису.

Редактор:
о. Олег КЕКОШ

Адреса:
вул. Шевченка, 29/1
м. Дрогобич, Львівська обл.
82100 Україна

Тел.: +380324450110
Ел. пошта:
lubysvit@sde.org.ua

^ Догори