SDE

Добро помножується!

№10 (169), грудень 2014 _ Олег КЕКОШ
Друк E-mail
Ілюстрація
Дорога молоде! Наскільки ми стараємося чинити добро у нашому житті? Рано чи пізно воно повертається до людини, яка чинить його. Сам Господь наш Ісус Христос говорить, що все, що ми вчинили для ближнього свого, те вчинили для Нього самого.

Одне оповідання під назвою «добро заразливе» розповідає про жінку, яка купила собі чашку кави у віконечку придорожньої кав’ярні. Розмовляючи з продавцем, вона помічає машину, що стає за нею в чергу. Щиросердечно жінка хоче зробити якесь добре діло і платить продавцеві за каву для незнайомця – водія наступної машини. Вона від’їжджає. Наступного дня жінка, як завжди, під’їжджає до віконечка кав’ярні. Тоді продавець розповідає їй про те, що сталося вчора:

- Я сказав тому хлопцеві, що під’їхав після вас, що ви заплатили за його каву і він отримує її безкоштовно. Тоді він вирішив заплатити за каву для водія наступної машини, який приїде після нього. Водієві наступної машини я пояснив те саме, і він вчинив так само. Так сталося чимало разів аж до кінця моєї зміни. Я вражений! Добро передавалось іншим!

Отож, дорогі читачі, не втомлюймось чинити добро – воно помножується!

banner

Про часопис
"З любов’ю у світ" – єпархіальний молодіжний часопис – заснований у грудні 1999 року Божого. Часопис є щомісячним виданням, тираж якого складає 7000 примірників. За час існування часопису його редакторами були: о. Василь ПОТОЧНЯК та о. Василь ГОЙ. «З любов’ю у світ» - це часопис, який твориться молоддю для молоді. Автори часопису у своїх матеріалах розкривають теми духовного життя, стосунків у родині та виховання дітей. Історична рубрика знайомить читача з глибинами життя нашого народу. Щомісяця до редакції надходять питання на різноманітні теми. Ґрунтовні відповіді на ці запитання читачі дізнаються у черговому номері часопису.

Редактор:
о. Олег КЕКОШ

Адреса:
вул. Шевченка, 29/1
м. Дрогобич, Львівська обл.
82100 Україна

Тел.: +380324450110
Ел. пошта:
lubysvit@sde.org.ua

^ Догори