SDE

У Дрогобичі та Самборі відкрито Центри передподружньої катехизації

08 грудня 2009
Друк E-mail
7-8 грудня у м. Самборі та м. Дрогобичі відбулось представлення програми приготування до святого таїнства подружжя, яка реалізовуватиметься на базі новостворених Центрів  перед подружньої катехизації.«На жаль, сьогодні у багатьох випадках ми є свідками розпаду родин і нищення подружніх цінностей. Це неминуче викликає занепокоєння та питання перед всіма нами: чи дійсно ми як члени великої спільноти Церкви робимо все, щоб зберегти і зміцнити оцю малу спільноту – «домашню Церкву»? З огляду на це радо благословляю створення родинних центрів у нашій єпархії,» - зазначив владика Юліян (Вороновський), вказуючи на причини даного рішення.

Владика Ярослав (Приріз) розповів про те, як відбуватиметься діяльність родинних центрів. Центри перед подружньої катехизації на перших порах діятимуть у двох містах: Дрогобичі та Самборі, - та покликані охопити Дрогобицький та Самбірський райони. Основна мета даних родинних центрів – належне приготування наречених до святого таїнства подружжя, щоб, приступаючи до нього, вони усвідомлювали важливість та відповідальність свого життєвого кроку.

Отець Василь Нестер, голова Єпархіальної Комісії у справах родини, представив програму майбутніх перед подружніх наук. Відповідно до даної програми, усі, хто має намір отримати тайну подружжя, мають відвідати чотири зустрічі (щосуботи). Центри перед подружньої катехизації розпочнуть діяти з початку 2010 року.

о. Олег Чупа,
прес-секретар єпархії

banner

Архів
^ Догори