SDE

Фото-, відео- та аудіо файли УГКЦ відтепер можна знайти на одному ресурсі

24 березня 2012
Друк E-mail
Ілюстрація
ugcc.tv - мультимедійний портал УГКЦ
Українська Греко-Католицька Церква в мережі Інтернет презентує медіаресурс, який започатковано для того, щоб усі охочі мали можливість в одному місці ознайомлюватися з фото-, відео- та аудіо файлами УГКЦ. Ugcc.tv створено та підтримується Департаментом інформації УГКЦ.

«Зараз на цій сторінці є медіаресурси, які розповідають про діяльність Глави УГКЦ, Синоду УГКЦ, про життя єпархій та єпископів, про Церкву в Україні та закордоном тощо. Плануємо на цій веб-сторінці проводити онлайн-трансляції Богослужінь із різних храмів нашої Церкви, трансляції прес-конференцій, наукових заходів тощо. У такий спосіб ми наближатимемося до створення повноцінного інтернет-телебачення УГКЦ з програмою телепередач, випусками новин, розмовними студіями і т. п.», − у коментарі розповів о. Ігор Яців, керівник Департаменту інформації.

Розробники просять допомогти у поширенні інформації про цей ресурс, а також надсилати свої побажання та пропозиції на електронну адресу: press@ugcc.org.ua.

«Ми також зацікавлені отримувати медіафайли, які розповідають про життя єпархій, парафій, навчальних закладів, монастирів, благодійних і прицерковних організацій УГКЦ та публікувати їх на цьому ресурсі», − додав о. Ігор.

Департамент інформації УГКЦ

banner

Архів
^ Догори