Наприкінці богослуження з словами подяки до присутніх звернувся настоятель парохії о. Іван Гальо, підкресливши значимість цієї події в житті громади. Адже ще донедавна греко-католики с. Лібохова були змушені молитись під відкритим небом, оскільки інший храм, який до цього моменту був єдиним у селі, належить православній громаді.
- У Дрогобичі відбувся форум родин на тему «Душпастирство родин в часі війни» [фото]
- Владика Ярослав у Биличах: Святість – це не заслуга, яку треба заробити, а дар, який треба прийняти і розвивати [фото]
- Проповідь з нагоди Єпархіальної прощі до с. Биличі (2026)
- У Дрогобицькій семінарії відбулося урочисте поставлення випускників-дяків [фото]
- Владика Ярослав: У дусі соборності ми приносимо Господу молитву за вірян нашої єпархії, за наше воїнство, перемогу і справедливий мир [фото]


