SDE

Священики Самбірсько-Дрогобицької єпархії взяли участь у теоретично-практичному семінарі на тему «Біблійний апостолят і євангелізація»

11 листопада 2008
Друк E-mail
Впродовж 27-28 жовтня та 3-4, 10-11 листопада в приміщенні єпаріяльного центру в м. Трускавець відбувся теоретично-практичний семінар для священиків Самбірсько-Дрогобицької єпархії на тему «Біблійний апостолят і євангелізація», який провадив отець Тарас Барщевський, викладач біблійних наук в Українському Католицькому Університеті.Відкриваючи семінар, з привітальним словом  до священиків звернувся владика Ярослав (Приріз), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії:  «Хочу побажати вам Божої Премудрості, яка дійсно не є з книжних знань, а від благодаті Духа Святого. Адже ми що раз більше переконуємось, що не можливо служити Божому Слову, не скуштувавши його».

Отець Тарас Барщевський  розпочав семінар з роздумів на уривком з Другого послання ап. Павла до Тимотея: «Слова Божого зв’язати не можливо» (2 Тим. 2, 8-11). Під час цієї практичної лекції отець розповів про те, як молитовно слід читати Святе Письмо та вникати у його зміст. Впродовж наступної лекції отець Тарас розкрив історію тлумачення Святого Письма у Вселенські Церкві, а також заторкнув тему нещодавнього Синоду єпископів Католицької Церкви, на якому особливу увагу владики звернули на читання Святого Письма т. зв. Lectio divina.

Впродовж наступних лекцій, використовуючи діапозитиви, отець Тарас розкрив практичні методи читання та молитовних роздумів над Святим Письмом, які священик може використати для праці з вірними парохії.  Зокрема було запропоновано ідеї для того, як організувати біблійні читання на парохії, як заохотити вірних читати Біблію, як залучити до цих читань молодь, а також як провадити зустрічі, розмови та дискусії.

Теми: реколекції

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори