Наприкінці Святої Літургії архиєрей склав подяку Богові за всіх жертводавців і будівничих місцевого храму, дзвіниці, дзвонів і за кожного вірного зокрема, адже «усі ці великі зусилля, - зазначив владика Ярослав, - це, справді, свідчення глибокої віри та вияв щирої любові до Бога всіх, хто старається про красу та велич Господньої святині». У свою чергу, настоятель місцевого храму о. Михайло Николин, декан Старосамбірський, подякував архиєрею за його участь у торжестві, а також усім присутнім пресвітерам, які розділили з вірними парохії радість освячення новозбудованої дзвіниці та дзвонів.
Інші публікації за темою
- Владика Ярослав у Биличах: Святість – це не заслуга, яку треба заробити, а дар, який треба прийняти і розвивати [фото]
- Проповідь з нагоди Єпархіальної прощі до с. Биличі (2026)
- У Дрогобицькій семінарії відбулося урочисте поставлення випускників-дяків [фото]
- Владика Ярослав: У дусі соборності ми приносимо Господу молитву за вірян нашої єпархії, за наше воїнство, перемогу і справедливий мир [фото]
- Владика Ярослав відслужив соборову заупокійну Божественну Літургію за всіх усопших [фото]


