Слід зауважити, що організаторами акції виступають місцева організація Українська Молодь Христові та молодіжне братство парохії Покрова Пресвятої Богородиці.
Більша частина коштів для проведення акції - це пожертви парохіян церкви Різдва Пресвятої Богородиці та собору Покрова Пресвятої Богородиці, в яких розташовані благодійні скарбонки. Рівно ж організатори акції проводять щодня збір коштів на центральній площі м. Самбора. Таким чином, кожен небайдужий самбірчанин може долучитись до цього благодійного заходу.
- Паломники з Самбора здійснили пішу прощу до Билич [відео]
- У Самборі відбувся вечір пам'яті о. Степана Рисея [фото]
- Владика Ярослав відвідав парафію с. Дубрівка на Самбірщині [фото]
- Владика Ярослав відвідав парафію с. Монастирець на Самбірщині [фото]
- Владика Ярослав: Лише Господь спроможний відпустити людський гріх і розірвати його окови [фото]