SDE

Владика Ярослав (Приріз) освятив новозбудований храм у с. Головецько Сколівського р-ну

20 серпня 2009
Друк E-mail
19 серпня владика Ярослав (Приріз), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, освятив новозбудований храм Богоявлення Господнього у с. Головецько Сколівського району. У співслужінні 14-ти священиків архиєрей очолив Божественну Літургію.  "Сьогодні чуємо, що Ісус на горі Тавор в присутності апостолів об’являє свою божественність. Його звичайний людський вигляд змінюється, на горі відбуваються надзвичайні події, яких учні ще не бачили," - зазначив у пастирському слові до вірних владика Ярослав, розкриваючи богословську суть празника Преображення Господнього.
Архиєрей наголосив, що Бог завжди присутній між  людьми - "У ньому бо живемо, рухаємося й існуємо" (Ді. 17, 28). Однак щоденні телевізійні політичні конфлікти і суперечки, життєві турботи або ж спротив до всього церковного закривають нам Бога. Відтак людина забуває про слова Бога-Отця, сказані під час Переображення: "Його слухайте!" "Бо послух Ісусові є для нас не тільки обов’язком, який випливає з буття християнина, але також ласкою, привілеєм і даром," - зауважив владика. Наостанок звертаючись до жертводавців, парохіян та будівничих святині владика Ярослав запитав: "Де знаходиться наша Таворська вершина? - Оцей храм який ви збудували, що сьогодні посвячуємо, це ваш і вашої парохії «Тавор». Тут кожна Божественна Літургія є «горою преображення», де ми можемо відчувати близькість Господа. У вас повинно зростати бажання відвідувати її якнайчастіше!"
 
На завершення урочистостей настоятель храму прот. Іван Германович подякував архиєрею за пастирський візит, присутнім отцям та вірним за те, що розділили радість народження нової святині у с. Головецько. Відтак пам’ятними грамотами правлячого архиєрея відзначено жертводавців новозбудованого храму.

 

о. Олег Чупа,
прес-секретар єпархії
 
Довідка
 
28 січня 2007 року пожежа знищила старий дерев’яний храм Богоявлення Господнього, який був збудований у 1873 році. Громада відразу взялась за будівництво нової церкви. 14 липня 2007 року владика Юліян (Вороновський) освятив наріжній камінь під забудову майбутньої святині.

Теми: Ярослав (Приріз), Тухольківський деканат

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори