SDE

Празник Введення у храм Пресвятої Богородиці у Дрогобицькій Семінарії

07 грудня 2009
Друк E-mail
6-7 грудня 2009 р. Братство «Введення в храм Пресвятої Богородиці» Дрогобицької духовної Семінарії вже традиційно святкувало свій празник.Як повідомляє сайт Дрогобицької Духовної Семінарії, святкування розпочалося в суботу надвечір внесенням ікони «Введення» до каплиці Семінарії. Після цього братчики й інші семінаристи та гості взяли участь у молитовних чуваннях. Молебень братства відслужили отець Григорій Комар, духівник Дрогобицького братства, та о. Орест Демків, духівник братства Львівської Духовної Семінарії. Серед  співслужителів був єромонах Аліпій (Федун) з студитського монастиря у Підкамені, а також отець Іван Стебівка, колишні братчики і вихованці Дрогобицької Семінарії. Молитовні чування продовжилися розважаннями над вервицею, які провадив о. Григорій. Під час молитви на вервиці відбувалося поставлення свічок в наміренні кожного учасника. Завершилися нічні чування далеко по опівночі, після урочистої Божественної Літургії, яку відслужив о. Орест Демків. Під час чувань велика кількість семінаристів приступили до Святої Тайни Сповіді.

Кульмінаційним моментом святкувань стало  прийняття в братство нових дійсних членів. Цього річ їх було 12. Літургійний чин прийняття та постриг  здійснив преосвященіший владика Юліан (Вороновський). Йому у співслужили семінарійні священики та гості, серед яких був і о. Михайло Лесів - перший голова Братства. Владика Юліан щиро привітав братчиків та закликав усіх до плекання в собі молитовного духа, завдяки якому можна подолати усі життєві проблеми та виклики.

Мистецька частина святкування була логічним продовженням духовної. Перед семінаристами та гостями святкувань виступали Оксана Винницька, семінарійний гурт «Qvo Vadis», семіінарійний акапельний квінтет та джазовий колектив «Five in jazz».

На закінчення празнику духівник братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці» о. Григорій Комар привітав усіх братчиків та висловив подяку його організаторам. Святкування завершились подячним акафістом до Богородиці.

о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Теми: семінарія

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори