SDE

Борислав збагатився мощами преподобних інокинь Йосафати (Гордашевської) та Тарсикії (Мацьків)

08 грудня 2009
Друк E-mail
6 грудня 2009 року, до храму святої Анни м. Борислава, що на Львівщині, привезено мощі двох українських блаженних: с. Йосафати (Гордашевської) та преподобномучениці Тарсикії (Мацьків), - повідомили сестри Служебниці Непорочної Діви Марії офіційному сайту УГКЦ. Мощі блаженних сестер привезли сестри служебниці НДМ, на прохання місцевого пароха всечеснійшого протоєрея отця д-ра Романа Василіва.

Слід зазначити, що частину мощей блаженних сестер було привезено не лише для почитання, - вони залишаться серед вірних м. Борислава назавжди, як дар від сестер служебниць, який передала з Риму Головна Настоятелька ССНДМ- сестра Дженес Солюк.

Сестра Мирослава Яхимець СНДМ, Провінційна Заступниця, яка передала мощі для парафіян храму св. Анни, звернулася до всіх присутніх із словом – розповіддю про двох блаженних сестер з нашого народу, життя яких було сповнене любові до Господа та ближніх, а сьогодні їхні героїчні приклади, є для всіх нас заохотою до вірності Богові у щоденному житті.

 

Діти та молодь радісно та щиро привітали блаженних сестер служебниць приготованою програмою у якій лунали пісні та декламувалися вірші про їх Богоугодне життя.

 

«Велика вдячність наповнювала цей день серця багатьох вірних, які мали нагоду приступити до мощей блаженних. Щирі молитви та прохання про різні ласки для себе та своїх рідних, складали люди перед мощами блаженних сестер, які ціле своє життя віддали служінню своєму народові і тепер, перебуваючи перед Господом, допомогають нам своїм заступництвом», - відзначили на завершення сестри служебниці.

 

о. Олег Чупа,
прес-секретар єпархії

Теми: Бориславський деканат

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори