SDE

Глава УГКЦ розпочав пастирський візит до Греції

12 травня 2013
Друк E-mail
www.ugcc.org.ua
Блаженніший Святослав під час відвідин греко-католицького екзархату в Афінах
10 травня розпочався пастирський візит Блаженнішого Святослава (Шевчука), Глави Української Греко-Католицької Церкви, до греко-католицького екзархату в Афінах. Слід відзначити, що цими днями українська громада Святого Миколая, що діє при катедральному соборі Пресвятої Тройці, святкує свій 15-літній ювілей. Рівно 15 років минає від прибуття до Афін сестер василіанок та заснування української школи при парафії. В аеропорту Е. Венізелос Блаженнішого Святослава зустріли: владика Димитрій, Апостольський екзарх для греко-католиків Греції, владика Ярослав (Приріз), Єпарх Самбірсько-Дрогобицький, архимандрит Любомир, радник Посольства України в Грецькій Республіці, п. Євген Осташевський.

«Візит Блаженнішого Святослава особливо важливий для українців Афін, бо саме 15 років тому молодий священик Святослав Шевчук, будучи студентом у Римі, закладав основи в цій громаді, за його старанням до Афін прибули сестри василіанки, щоб допомагати українським дітям, завдяки його турботі почала функціонувати українська школа. Тому громада українців в Афінах з особливою радістю вітає Блаженнішого Святослава, щоб разом із ним подякувати Господеві за Його дивний промисел і отцівську опіку», - наголосили у прес-службі візиту.

З нагоди святкувань, які очолить Глава УГКЦ, до Афін прибули: з Рима архимандриня Клара Міріям з радницями, з України преподобна протоігуменя Миколая з інокинями та ієреї, які служили в Афінах, і численні гості.

Того ж вечора Блаженніший Святослав відвідав монастир Паммакарістос. У храмі обителі Предстоятель УГКЦ звершив молитву за насельниць монастиря та звернувся до присутніх із пастирським словом.

Департамент інформації УГКЦ

Теми: Блаженніший Святослав, Ярослав (Приріз)

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори