![](/images/resized/images/stories/events/2013/sep/rek/img_0011_300_270.jpg)
Під час цьогорічних реколекцій священики роздумують над темою віри, її значенням у житті християнина та священичому служінні зокрема. Нагадаємо, що 2013 рік Божий проголошений Синодом єпископів УГКЦ Роком віри.
10 жовтня, в останній день реколекційних наук 3-го туру, відбулась заупокійна Божественна Літургія, яку відслужив владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький. Під час Літургії єпископ разом з єпархіальним духовенством молились за упокій душі владики Юліана (Вороновського), першого єпископа Самбірсько-Дрогобицького, який відійшов у вічність 28 лютого цього року. Під час Літургії владика Ярослав пом'янув також усіх спочилих єпархіальних священиків.
Зазначимо, що реколекції для духовенства Самбірсько-Дрогобицької єпархії відбуваються щороку, восени. Метою днів духовної віднови є створення можливості для священнослужителів в атмосфері спільної молитви часослова збагатити свій особистий духовний досвід завдяки духовним повчанням реколектанта та особистому спілкуванню з ним. 15-17 жовтня відбудеться останній, 4-й, тур цьогорічних реколекцій.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]