Молитовну ходу очолив владика Григорій, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Усі спільно молились вервицю, а під час зупинок священики виголошували повчальні науки.
"Слава в вишніх Богу і на землі мир в людях його благовоління" - такими словами Божі ангели під час Різдва прославляли новонародженого Ісуса. Про це у своєму слові наголосив о. Іван Паньків, декан Дрогобицький. На думку священика, трагічні сторінки в історії нашого народу - Голодомор, безбожний період радянської влади, теперішня війна на Сході України - траплялись через те, що в серцях окремих людей забракло Божого миру. Саме тому слід примирити свою совість з Богом, а також молитись за навернення тих, чиї душі сповнені ненависті до ближніх.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- У Дрогобичі спільнота «Матері в молитві» відсвяткувала 20-ту річницю свого заснування [фото]
- Владика Борис Ґудзяк у Биличах: У нашому житті постійно довершуються чудесні Божі діла, тож ми не сумніваємось у тому, що Господь є з людиною
- Під час прощі в Грушеві молитовно згадали 35-у річницю виходу УГКЦ з підпілля [фото]