SDE

У Дрогобичі проводяться курси для нововисвячених єпископів УГКЦ

27 квітня 2015
Друк E-mail
Фото Віталія ЛЕСНЯКА
Упродовж 27-28 квітня в Дрогобичі відбуваються курси для нововисвячених єпископів. Під час цих курсів новопоставлені архиєреї пізнають специфіку єпископського служіння в богословському, канонічному й душпастирському контекстах Української Греко-Католицької Церкви.

У перший день з доповіддю "Глобальний вимір УГКЦ" виступив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ. Під час доповіді Предстоятель УГКЦ розповів владикам про цінність і виклики глобального виміру УГКЦ, а також про структуру УГКЦ в Україні і на поселеннях.

Окрім того, владики заслухали наступні доповіді: "Священики – найближчі співпрацівники єпископів" - владика Богдан (Дзюрах), "Єпископ та чернечі інституції: Богословсько-пасторальні та канонічні аспекти взаємовідносин та співпраці" - владика-номінат Теодор (Мартинюк).

Суттєвим елементом зустрічі є спільна літургійна молитва, а також практичні заняття: відвідини єпархіальної канцелярії, трибуналу й іншихх куріальних структур.

28 квітня владики заслухають такі доповіді: "Єпископська візитація" – владика Тарас (Сеньків), "Біоетична проблематика" - о. Ігор Бойко, "Соціальна доктрина Церкви" – Мирослав Маринович.

о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії

synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори