SDE

Відійшов у вічність протоієрей Іван Дашинич, Сколівський декан [ОНОВЛЕНО]

28 квітня 2015
Друк E-mail
протоієрей Іван Дашинич
З глибоким сумом повідомляємо, що 27 квітня 2015 року Божого на 59-му році життя і 23-му році священства відійшов у вічність протоієрей Іван Дашинич, декан Сколівський та адміністратор парафії Собору Івана Хрестителя с. Верхнє Синьовидне. Висловлюємо родині покійного щирі співчуття.

Розпорядок похоронних відправ:

- вівторок, 28 квітня, 19.30 - Парастас (парафіяльна плебанія, с. Верхнє Синьовидне)
- середа, 29 квітня, 17.00 - Перенесення тіла до храму Собору Івана Хрестителя та відспівання чину ієрейського похорону (с. Верхнє Синьовидне)
- четвер, 30 квітня, 10.00 - Заупокійна Божественна Літургія та прощання. Перевезення тіла до с. Рогізно Жидачівського району і погребення (с. Верхнє Синьовидне - с. Рогізно)

Бігорафічна довідка

О. Іван Дашинич народився 22 березня 1957 року в с. Кульчиці на Самбірщині. Закінчив Львівську духовну семінарію Святого Духа. 7 лютого 1993 року в Архикатедральному соборі святого Юра прийняв святе таїнство священства з рук патріарха Мирослава-Івана (Любачівського). Одружений.

Душпастирював:
1) 1993-2000 роках на парафії с. Тухолька та с. Нагірне Сколівського району;
2) 1993-1998 роках - с. Долинівка;
3) з 2000 року - с. Верхнє Синьовидне та с. Межиброди;
4) з 2001 р. - декан Сколівського деканату.

Нагороди: ювілейний нагрудний хрест та набедреник - 1996 р., протоієрей - 1999 р., хрест з прикрасами - 2007 р.
Помер 27 квітня 2015 року.

Теми: похорон

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори