SDE

У Рудках на Самбірщині відбулась єпархіальна проща

08 липня 2015
Друк E-mail
Копія Рудківської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці
4-5 липня у м. Рудки на Самбірщині відбулась єпархіальна проща до Рудківської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці. Під час цьогорічної прощі в храмі Пресвятої Євхаристії м. Рудки було виставлено для почитання мощі священномученика Йосафата (Коциловського).

Святкові богослужіння розпочались увечері, 4 липня, молебнем та акафістом до Пресвятої Богородиці. Під час молінь до вірних з душпастирським словом звертались священики Рудківського деканату. Цього ж дня відбувся святковий концерт.

Відтак учасники нічних чувань процесійно з іконою Пресвятої Богородиці та із запаленими свічками пройшлись нічними вулицями міста, прославляючи побожними піснями Господа Бога.

5 липня у храмі Пресвятої Євхаристії відбулась святкова Літургія, яку очолив владика Григорій, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії. 

Наприкінці богослужіння о. Богдан Ванівський висловив подяку владиці Григорію за душпастирський візит. Священик подякував усім, хто взяв участь у паломництві до Рудківської чудотворної ікони.

Після завершення Літургії єпископ разом зі священнослужителями помолились перед Рудківською іконою Пресвятої Богородиці.

Зазначимо, що у першу неділю липня на території Самбірсько-Дрогобицької єпархії відбувається проща до парафії м. Рудки, що на Самбірщині. Паломництво здійснюється з молитвою до Рудківської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, копія якої зберігається у місцевому храмі.

о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Теми: Рудківський деканат, проща

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори