SDE

Отець Мирон Бендик: До Синоду Єпископів УГКЦ 2016 року планується підготувати весь текст Катехизму для молоді

05 вересня 2015
Друк E-mail
Фото прес-служби СДЄ
Якщо збережеться теперішній ритм роботи, то до Синоду Єпископів 2016 року буде підготовлено весь текст Катехизму для молоді. Про це сказав отець Мирон Бендик, відповідальний за написання Катехизму для молоді, на Синоді Єпископів УГКЦ, який триває в Івано-Франківську.

Отець Мирон у коментарі Департаменту інформації нагадав, що рішення про створення Катехизму для молоді було прийняте Синодом Єпископів 2013 року. Синод також схвалив склад робочої групи з писання Катехизму, члени якої приступили до праці з осені того ж року.

За словами священика, за перший рік було розроблено концепцію Катехизму і його тематичну структуру. Цей «каркас» майбутнього Катехизму був схвалений Синодом Єпископів 2014 року.

«Відтоді, – розповів о. Мирон, – була прийнята методологія написання Катехизму в цілому і кожної з його тем. Особливістю цієї методології є паралельна зі словесним текстом візуалізація змісту, короткий підсумок наприкінці кожної теми і кореляція її з Катехизмом «Христос – наша Пасха», в якому зацікавлений читач Катехизму для молоді може поглибити ту чи ту тему. Ця методологія була схвалена відповідно Митрополичим і Постійним Синодами, і ми розпочали безпосередню працю над текстом».

Робота над Катехизмом практично полягає в щомісячній підготовці двох тем авторами однієї з частин, а також у представленні на щомісячній зустрічі робочої групи цих двох підготовлених тем. «Під час зустрічі члени групи поправляють і остаточно схвалюють ці теми. Якщо такий ритм праці збережеться, то до Синоду Єпископів 2016 року буде підготовлено весь текст Катехизму для молоді», – зазначив священик.

Увазі владик запропонували по одній темі з кожної частини, щоб почути відгуки та пропозиції щодо словесно-візуального формату. Побажання владик творці Катехизму для молоді обов'язково врахують.

Департамент інформації УГКЦ 

Теми: семінарія

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори