SDE

Відійшов у вічність протоієрей Олег Ковалик (ОНОВЛЕНО: розпорядок похоронних відправ)

16 вересня 2015
Друк E-mail
Протоієрей Олег Ковалик
З глибоким сумом повідомляємо, що 16 вересня 2015 року Божого на 52-му році життя і 23-му році священства у м. Львові раптово помер протоієрей Олег Ковалик, сотрудник парафії Собору Івана Хрестителя с. Верхнє Синьовидне Сколівського деканату. Висловлюємо родині покійного щирі співчуття.

Розпорядок похоронних відправ:

- четвер, 17 вересня - 18.00 год. -  чин ієрейського похорону у храмі Собору Івана Хрестителя с. Верхнє Синьовидне;
- п'ятниця, 18 вересня - 10.00 год. - Архиєрейська Божественна Літургія у храмі Собору Івана Хрестителя с. Верхнє Синьовидне; перевезення тіла для поховання на Брюховицькому цвинтарі.

Бігорафічна довідка

О. Олег Ковалик народився 11 грудня 1963 року.
Закінчив Київську духовну семінарію. Одружений. Батько двох дітей.
6 листопада 1992 року в храмі Пресвятої Трійці с. Мала Олександрівка був висвячений на священика єпископом Антонієм (Масендичом).

Душпастирював:

1) 1992-1994 роках Настоятель храму Святого ап. Івана Богослова УПЦ КП с. Горошки Тетіївського району Київської області.
2) 1994-2000 роках завідатель храму Святого вмч. Димитрія с. Чижки, храму Святого вмч. Димитрія с. Буково та каплиці Покрова Пресвятої Богородиці с. Биличі Старосамбірського району Львівської області.
3) 2000-2006 роках адміністратор храму Успіння Пресвятої Богородиці та храму Святого свмч. Йосафата с. Тухолька та храму Святого вмч. Юрія с. Нагірне Сколівського району Львівської області.
4) з 2006 року виконував уряд сотрудника парафії Собору Івана Хрестителя: громада, що діє при матірному храмі Собору Івана Христителя села В. Синьовиднє; та громади, що діє при дочірньому храмі Святого Миколая села Межиброди Сколівського району Львівської області.

Теми: похорон

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори