SDE

У Дрогобичі відбулось освячення чернечого дому Сестер св. Йосифа [фото]

26 жовтня 2015
Друк E-mail
Фото прес-служби СДЄ
24 жовтня в Дрогобичі відбулось освячення монашого дому Сестер святого Йосифа. З цієї нагоди в монастирській каплиці Успення Пресвятої Богородиці було відслужено Святу Літургію, яку очолив о. Тарас Гарасимчук (канцлер єпархії). Після завершення богослужіння відбувся чин освячення обителі, яку сестри назвали на честь св. Йоана Богослова. Участь в чині посвяти, окрім місцевих сестер, взяли також монахині зі Львова та з Росії.

Вітаючи сестер-монахинь, о. Тарас наголосив на значенні чернечого покликання: «Монашество - це преображення небесного в земне, а земного в небесне». За словами проповідника, сестри-монахині є свідками Божої любові. Саме любов до Господа спонукала їх покинути світ і стати Христовими невістами. Свою любов до людей вони виявляють через щиру молитву.

Після завершення чину освячення о. Тарас привітав сестер св. Йосифа з радісною подією.

Додамо, що в монастирі Сестер св. Йосифа в м. Дрогобичі проживає троє сестер, які опікуються благодійним садком «Ангелятком» та займаються катехизацією дітей при парафії Пресвятої Трійці. Настоятелькою чернечого дому є с. Єфросинія (Сеник).

о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії

ФОТОРЕПОРТАЖ

Теми: Сестри св Йосифа

banner

Архів
^ Догори