SDE

Відійшов у вічність митрофорний протоієрей Василь Головацький

10 січня 2016
Друк E-mail
о. Василь Головацький
З глибоким сумом повідомляємо, що 10 січня 2016 року Божого на 79-му році життя і 45-му році священства відійшов у вічність митрофорний протоієрей Василь Головацький, вислужений священик Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Висловлюємо родині покійного щирі співчуття.

Розпорядок похоронних відправ:

- неділя, 10 січня - 19.00 год. - парастас у приватному помешканні покійного;
- понеділок, 11 січня - 15.00 год. - панахида і перенесення тіла до храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Сколе;
понеділок, 11 січня - 16.00 год. - чин ієрейського похорону у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Сколе;
- вівторок, 12 січня - 11.00 год. - Архиєрейська Божественна Літургія у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Сколе; останнє цілування; передання тіла землі.

Біографічна довідка

О. Василь Головацький народився 12 листопада 1937 року в с. Ягодівка Рогатинського р-ну Івано-Франківської обл. У 1981 р. закінчив Московську духовну семінарію.

29 грудня 1971 року в Архикатедральному соборі св. Юра прийняв святе таїнство священства з рук владики Миколая (Юрика), митрополита Львівського і Тернопільського РПЦ.

Душпастирське служіння:

1. Настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста РПЦ с. Кульчиці Самбірського району Львівської області 1972-1978рр.

2. Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Сколе, храму Святої прп. Параскевії с. Коростів Сколівського району та Благочинний Сколівського благочиння РПЦ 1978-1990рр.

3. Парох храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Сколе Львівської області 1990-2015рр.

4. Парох храму Святої прп. Параскевії с. Коростів Сколівського району Львівської області 1990-1999рр.

5. Декан Сколівського деканату 1990-1999рр.

Теми: похорон

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори