![](/images/resized/images/stories/events/2016/may/519x779_300_270.jpg)
Як відомо, ордена виготовляються в невеликій ювелірній майстерні зі срібла, яке передають люди з усього світу. Робить їх київський ювелір Дмитро Щербаков. Придумав цю нагороду журналіст, колекціонер Андрій Боєчко. Орден під номером 1 напередодні церемонії передали в музей. У його посвідченні сказано, що ним нагороджується український народ.
Цього ж дня в м. Дрогобичі в храмі святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії військове командування частини А 1108 вручило нагороду Міністерства оборони України "За сприяння Збройним силам України" капелану волонтерів о. Ігору Цмоканичу і волонтеру Роману Мисишину. У коментарі прес-службі єпархії о. Ігор сказав, що ця нагорода є визнанням молитви і праці усіх парафіян і священиків м. Дрогобича, які впродовж останніх років молитвою і пожертвами підтримують українських військових.
Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- У Дрогобичі спільнота «Матері в молитві» відсвяткувала 20-ту річницю свого заснування [фото]
- Владика Ярослав: Упродовж всього нашого життя ми мандруємо до Єрусалиму [фото]
- У Дрогобичі відбувся Фестиваль вертепів [фото]