SDE

На Полі Скорботи в Дрогобичі відбулось освячення надгробних хрестів героям АТО

13 вересня 2016
Друк E-mail
www.facebook.com
11 вересня, у день спомину Усікновення чесної голови Івана Хрестителя, на Алеї Слави, що знаходиться на Полі Скорботи в Дрогобичі, було освячено надгробні хрести на могилах героїв АТО Івана Ісика та Богдана Вовка.

Пам'ятники на могилах героїв, що похоронені в Дрогобичі, було встановлено стараннями Василя Ісика, батька покійного Івана, та за фінансової підтримки міської влади. Варто відзначити, що надгробки виконанні згідно затвердженого архітектурою міста плану, який становить один комплекс Меморіалу.

У своїй проводі о. Тарас Гарасимчук, парох парафії Пресвятої Трійці, наголосив на великій любові полеглих Героїв до своєї землі та українського народу. Проповідник закликав всіх, хто говорить, що любить Україну, підтверджувати свою любов чесною і відданою працею чи служінням на благо свого народу, а не лише дбаючи за власне добро чи вигоду для себе. "Свою любов до України варто узгоджувати із жертвою Героїв Небесної Сотні та Захисників цілосності та незалежності України," - наголосив священик.

За повідомленням facebook-сторінки Парафії Пресвятої Трійці

Теми: Дрогобицький деканат

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори