SDE

Представники ректорату ДДС взяли участь у Програмі розвитку управлінських навичок

22 жовтня 2016
Друк E-mail
www.dds.edu.ua
З 17 по 21 жовтня у Патріаршому центрі у м. Львові відбувся перший модуль програми принципів адміністрування, духовної формації, управління персоналом та фінансового менеджменту. У цьому заході, який пройшов в атмосфері спільної молитви, інтенсивного навчання, дружнього спілкування та взаємного пізнання, взяли участь настоятелі духовних семінарій УГКЦ з України та з-за кордону, а також ієрархи УГКЦ. Захід відбувся за ініціативи самих ректорів та з благословення і за участю Блаженнішого Святослава, Глави й Отця УГКЦ.

Впродовж п’яти днів ректор, проректор з навчання та економ ДДС разом зі своїми колегами з інших вищих духовних навчальних закладів мали змогу обговорити такі питання, як усвідомлення ректоратом відповідальності за формування духовних провідників Церкви; управління та розробка стратегії розвитку вищої школи в Україні; особливості душпастирювання серед вірних УГКЦ на поселеннях; втілення стратегії та змін; постійна формація духівників і членів ректорату семінарії; ефективне спілкування та управління людьми; фінансове управління...

Програму розвитку управлінських навичок для настоятелів духовних семінарій організувала Патріарша комісія у справах духовенства УГКЦ (Голова – владика Богдан (Данило)) у співпраці з Інститутом лідерства та управління Українського католицького університету (президент - владика Борис (Гудзяк)) та за сприяння владики Павла (Хомницького), Єпарха Стемфордського (США).

Джерело: сайт ДДС

Теми: семінарія, Блаженніший Святослав, Богдан (Данило), Борис (Ґудзяк), Павло (Хомницький)

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори