SDE

У с. Медвежа на Дрогобиччині семінаристи організували академію присвячену Патріарху Йосифу Сліпому

21 березня 2017
Друк E-mail
19 березня семінаристи побували в с. Медвежа Дрогобицького району, представивши святкову академію з нагоди 125-ліття з дня народження патріарха Йосифа (Сліпого). Відповідальними за проведення дійства був семінарійний колектив "Студія Наказ-95", який підготував захоплюючу виставу про нелегке життя блаженнішого Патріарха.

Розпочалась академія з молитви "Отче Наш", яку виконав семінарійний октет. Опісля до слова був запрошений адміністратор місцевої парафії св. Миколая о. Михайло Коліщак, який є духівником ДДС, а також ініціатором даного виступу. Мистецьке дійство було побудоване на спогадах самого Патріарха Йосифа. Семінаристи змалювали той важкий період часу, коли патріарх зазнавав поневолень від рядянської влади, яка неодноразово пропонувала перейти йому на православ'я, а отримавши відмову - засудила на заслання. Також до слова був запрошений викладач історії ДДС п. Ігор Бриндак, який розповів про нелегке життя Патріарха Йосифа, наводячи чилало прикладів з його життя.

По завершенні о. Михайло та сільський голова від імені громади подякували семінаристам за незабутні враження, які виникли у присутніх під час перегляду, та побажали їм успіхів у навчанні та духовному житті.

Джерело: сайт ДДС

Теми: семінарія, Мокрянський деканат

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори