
Під час проповіді владика Ярослав зазначив, що празник П'ятидесятниці запрошує християн визнати свою віру в присутність і дію Святого Духа і призивати Його зішестя на Церкву та увесь світ. "Святий Дух є даром, якого Христос випросив і постійно випрошує у Небесного Отця для своїх послідовників", - сказав проповідник.
Проповідник зазначив, що подія освячення богослужбової каплиці символічно відбувається у свято П’ятидесятниці, коли Господь заснував Свою Церкву. "У день Зіслання Святого Духа родиться і починає діяти Христова Церква, Святий Дух її провадить, просвічує, освячує, зберігає на дорозі правди і ворота пекельні її не подолають", - наголосив владика Ярослав.
Перебуваючи в Церкві, Святий Дух оживляє її. "Церква не походить з волі людини, з роздумів чи вмінь людини чи з її організаційних здібностей, бо якщо би це було так, то вона вже давно б згасла, так само як проминає кожна людська річ", - наголосив єпископ. Через Церкву Бог поширив Свій завіт на всі народи землі, зробивши її від самих початків вселенською. "Отож вона обіймає увесь світ, долає всі расові, класові та національні кордони, об’єднує людей у сповідуванні Триєдиного Бога", - додав проповідник.
Після завершення богослужіння владика Ярослав подякував о. Роману Василіву та священикам, які душпастирюють на цій парафії. Єпископ також подякував усім жертводавцям, будівничим і вірним, які в різний спосіб підтримували будівництво каплиці й катехитичного центру.
Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
- На Рудківщині відбувся єпархіальний з’їзд молодіжних християнських спільнот УГКЦ [фото]
- Слово на єпархіальному з’їзді молоді (2026)
- Владика Ярослав висвятив на священника диякона Тараса Каблаша і вручив дипломи семінаристам 6-го курсу [фото]
- Владика Ярослав: Приймаючи Тіло і Кров Найсолодшого Ісуса, ми приймаємо у свої храми-тіла Саму Любов [фото]
- Проповідь на свято Найсолодшого Господа і Спаса Нашого Ісуса Христа – Людинолюбця (2026)






